Як надійно захистити смартфон на базі Android в інноваційному змісті навчання

09:20, 20-06-2020

Методи блокування смартфона. Сьогодні багато компаній і людей використовує смартфон як спосіб зберігання різної конфіденційної інформації від банківських рахунків до данних про співробітників. На віддаленій роботі використовують як доступ до коорпоративної мережі. Тому безпека девайсу є вкрай важлива.

Фахівці Кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту здійснили аналіз можливих атак і розробили рекомендації щодо способів блокування смартфону. Вони наступні:

• Графічний ключ - такий метод блокування екрана на телефоні передбачає введення певного шаблону малюнка. Чим простіший графічний ключ, наприклад, у формі літери L, тим легше буде його відгадати або повторити.

• Pin-код або пароль - блокування телефона за допомогою пароля залишається одним з найпопулярніших методів. Якщо ви використовуєте пароль, важливо аби він складався принаймні з 8 символів та містив літери, цифри та спеціальні символи.

• Біометричний відбиток пальців - варто зазначити, що блокування телефона за допомогою відбитка пальця є одним з найшвидших та найбезпечніших методів.

• Сканування обличчя - цей метод захисту передбачає сканування обличчя користувача. І хоча на перший погляд здається, що процес є досить складним і тягне за собою велику кількість технологічних процесів;

Існує велика кількість варіантів блокування телефона, тому кожен користувач може обрати найбільш зручний для нього. Але кафедра інформаційної і кібернетичного захисту рекомендують використовувати комбінацію з різних типів захисту. Найбільш безпечними варіантами і надалі вважаються надійний PIN-код та складний унікальний пароль, а також сканування відбитків пальців.