Вітання із захистом бакалаврських дипломних робіт студентів спеціальності «Телекомунікації та радіотехніка»

17:07, 19-06-2020

Колектив кафедри Телекомунікаційних систем та мереж вітає студентів спеціальності «Телекомунікації та радіотехніка» з успішним захистом бакалаврських дипломних робіт!

Захист дипломної роботи, який ви достойно пройшли – це ще один крок до досягнення успіху, який також довів і Вам, студентам, і нам викладачам, що наша спільна праця виявилася плідною, а знання та увага, передані Вам, працюють і будуть працювати на вашу користь в досягненні цілей і великих Звершень!

Щиро бажаємо вам творчих та наукових успіхів, продовження навчання в магістратурі, подальшого розвитку і зростання як професійних спеціалістів!