Вагомі переваги навчання в Державному університеті телекомунікацій

14:45, 20-06-2020

Ті, хто прагне знайти доступну та якісну вищу освіту, можна сміливо рекомендувати навчання в Державному університеті телекомунікацій.

Структура навчального процесу університету добре розвинена та представлена освітніми напрямами (бакалавр, магістр), що готують провідних фахівців найрізноманітніших напрямів знань, є гнучкою та відкритою для професійного розвитку. Державний університет телекомунікацій володіє сильною командою фахових викладачів. Потенційні можливості система теоретичних та практичних знань, отриманих студентами в Державному університеті телекомунікацій полягають у підготовці професіоналів, які в майбутньому працюватимуть на престиж своєї країни.

Новий концепт моделі вищої освіти в Державному університеті телекомунікацій повністю відповідає реальним  вимогам потенційних роботодавців і мають незаперечні конкурентні переваги на сучасному ринку праці. Не менш важливим є той факт, що вища освіта в Державному університеті телекомунікацій і має більш прийнятну вартість порівняно з іншими ВУЗами країни. Студенти, які успішно засвоюють освітню програму та набувають необхідних компетенцій, вже під час навчання отримують від фірм та компаній, партнерів нашого Університету, запрошення проходити оплачуване стажування з подальшим працевлаштуванням.

Серед ВАГОМИХ ПЕРЕВАГ навчання в Державному університеті телекомунікацій можна виділити наступні:

Запрошуємо на навчання за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»!

У разі виникнення питань щодо вступу на спеціальність 076 «Підприємництво, торгівлі та біржова діяльність», а також навчання, звертайтеся, із задоволенням надамо відповіді та роз’яснення.

Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності ptbd_dut@ukr.net

Завідувач кафедри - Гавриш Оксана Миколаївна, тел. 095-815-54-68