Захист дипломів бакалаврів та магістрів на кафедрі ІКБ

14:02, 22-06-2020

На кафедрі Інфрмаційної та кібернетичної безпеки Навчально-наукового інституту захисту інформації відбувся захист бакалаврських робіт студентами денної форми навчання груп БСД-41,  БСД-42, БСД-43,  БСД-44  та заочної форми навчання групи БСЗ-51, а також захист магістерських робіт студентами заочної форми навчання групи БСЗМ-71.

Всі студенти успішно захистили свої роботи та отримали кваліфікацію:

• бакалаври - фахівця із захисту інформації в ІКС за спеціальністю 125-Кібербезпека.
  • магістри - професіонал із організації інформаційної безпеки за спеціальністю 125-Кібербезпека.

Голови державних екзаменаційних комісій,  члени ДЕК та викладачі кафедри привітали випускників з отриманням кваліфікації бакалаврів та магістрів і побажали їм міцного здоров’я та успіхів у подальшій роботі, а бакалаврів запросили  до вступу в магістратуру.