Колектив кафедри Документознавства та інформаційної діяльності вітає випускників 2020!

10:06, 24-06-2020

Вітаємо випускників кафедри документознавства та інформаційної діяльності з успішним закінченням навчання за освітнім ступенем «бакалавр»!

Дорогі наші випускники! Це важлива подія в житті і вирішальний момент у долі кожного з вас. Нехай диплом Державного університету телекомунікацій стане сильними крилами, завдяки яким ви зможете злетіти на неймовірні висоти й досягти небувалих успіхів. Перед вами всі дороги відкриті, усі можливості доступні, усе необхідне для здійснення планів та амбіцій ви уже маєте. Хочемо побажати вам ентузіазму, грандіозних цілей, великих проектів, реалізації задумів. Нехай стане реальністю те, про що ви мріяли всі роки навчання. Щедрої вам долі, вірних друзів, наснаги та невичерпної енергії, кар’єрних здобутків, особистих перемог! І нехай вас супроводжують любов, удача та віра у свої сили!

Щасливої вам життєвої дороги та безмежних можливостей!

P.S. Також бажаємо вам успішного складання Єдиного Вступного Іспиту з іноземної мови та запрошуємо на навчання для здобуття освітнього ступеня «магістр» освітньо-професійної програми «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю». До зустрічі!!!