Захист магістерських робіт спеціальності «075-Маркетинг»

10:36, 25-06-2020

19 червня відбувся захист магістерських робіт у студентів Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва спеціальності «075-Маркетинг» в Державному університеті телекомунікацій.

Крючок Ірина, Мікуляк Світлана та Недопако Наталія – студенти групи МРЗм-71 успішно захистили свої роботи на високому рівні та отримали кваліфікацію «магістр  маркетингу». В цьому їм допомогли наукові керівники: завідувач кафедри маркетингу д.е.н, професор О.В. Виноградова та професор кафедри маркетингу, д.е.н., доцент Н.О. Євтушенко

Тематика дипломних робіт є актуальною та відповідає реаліям сьогодення. Виступи магістрантів були на найвищому професійному рівні. Магістерські роботи відрізнялись не лише елементами наукової новизни, а й практичним спрямуванням, чим викликали жваву дискусію та цікаві запитання членів екзаменаційної комісії, на які магістри давали аргументовані, змістовні відповіді.

Кафедра маркетингу Державного університету телекомунікацій вітає магістрантів з успішним захистом дипломних робіт!

Бажаємо не зупинятися на досягнутому, завжди рухатися вперед та використовувати у практичній діяльності отримані протягом навчання знання та уміння. Зичимо Вам реалізувати всі плани та задуми.