Навчаючись спеціальностям Економіка або Соціологія, Ви опануєте професійну англійську!

13:40, 26-06-2020

Дорогий друг - наш майбутній студент - у вас є унікальна можливість вчитися тільки на англійській по міжнародній системі і програмі IB Diploma, IELTS, Market Leader and First Insights into Business. Ця унікальна пропозиція від кафедри "Економіка підприємств і соціальних технологій" дозволить майбутнім економістам і соціологам працювати в успішних міжнародних і українських підприємствах, упевнено почуваючи себе у мультикультурному і бізнес середовищі.

Офіційно заснована в Женеві за підтримки UNESCO, Організація Міжнародного Бакалавриата розробила три варіанти академічних програм міжнародного рівня, включаючи Програму IB Diploma (International Baccalaureate®). Вона охоплює напрям Бізнес і Менеджмент (Business and Management): бізнес організація і середовище (business organization and environment), маркетинг (marketing), трудові ресурси (human resources), облік і фінанси (accounts and finance), операційний менеджмент (operations management), бізнес стратегія (business strategy). Це лягло в основу англомовних предметів і окремих тем, що викладаються на кафедрі "Економіка підприємств і соціальних технологій", наприклад, "Економічне партнерство" (Economic Partnership), "Економіка продажів" (Economics and Sales), "Управління розвитком підприємства" (Business Development Management), Корпоративна культура (Corporate Culture), Управління трудовими ресурсами (HR Management), Конфлікти (Conflicts), Комунікації (Communications)  та інше.

Структура і техніка міжнародного іспиту з англійської мови - IELTS, який здається для вступу до коледжів та університетів усього світу, також закладені в англомовних дисциплінах і предметних темах кафедри «Економіка підприємств і соціальних технологій». Завдяки цьому майбутні економісти та соціологи зможуть академічною англійською: аналізувати і порівнювати статистичні, соціальні та економічні дані, а також, графіки, таблиці, діаграми і схеми; виявляти і описувати причинно-наслідкові зв'язки економічних, ділових, комунікаційних, соціальних процесів і проблем; висловлювати грамотно і чітко думки і ідеї; писати формальні і ділові листи.

Крім цього ми навчимо вас:

• як правильно писати якісне резюме (CV) і супровідний лист (cover letter or application letter) англійською мовою з урахуванням міжнародних рекомендацій
  • як успішно пройти інтерв'ю англійською мовою при працевлаштуванні
  • як писати статті або будь-який контент для соціальних медіа, реклами або PR цілей
  • навичкам ділового листування та комунікацій
  • навичкам розробки англійською мовою презентацій про компанію або проект, послуги або нову продукцію
  • оволодіти англійською мовою для участі у грантах і тендерних закупівлях і багато чому іншому.

Таким чином, вибираючи навчання за спеціальністю Економіка або Соціологія в ДУТ, ви обираєте успішну кар'єру і, для кого це цікаво, можливість продовжити своє навчання за кордоном.

You are welcome!

Do not hesitate! Come and Join our Brilliant Team!