Керувати часом в новій реальності – бакалаврська програма «Економіка підприємств ІТ-бізнесу»

10:23, 13-07-2020

«Бізнес – це дієслова та іменники,
які закінчуються цифрами»

Експерти визначили рейтинг найбільш актуальних професій цифрової економіки. Які ж професії будуть затребуваними у найближчі роки?

Перш за все, це - керівники з досвідом роботи у digital-проектах. Це люди, які здатні керувати інноваційними проектами в області високих технологій. Такі фахівці не бояться цифровий сфери і можуть зробити вчасний економічний прогноз. Вони знають, як запустити на ринок новий продукт і як збільшити його продаж. Саме над цим вже працюють і будуть працювати фахівці цифрової епохи. Вони будуть намагатися показати, що їх пропозиція - найбільш нестандартна. І коли продукція стане відомою і буде гарно впізнаватись – запровадять дії для захоплення якомога більшої частки ринку.

В нашому Університеті вже готують таких фахівців. Навчання за бакалаврською програмою "Економіка підприємств ІТ-бізнесу" (спеціальність «Економіка») робить студентів не просто комунікабельними і економічно підкованими. Вони глибоко розуміють закони ведення бізнесу в Мережі.

Для опанування усіма тонкощами бізнесу в сфері ІТ кафедрою економіки підприємств та соціальних технологій створена найсучасніша навчально-матеріальна база. Компанії-партнери (а це міжнародні ІТ-компанії) з молодших курсів беруть студентів на практики і стажування. З першого курсу студентам пропонується тільки практикоорієнтоване навчання!

Вартість навчання:

• денна форма – 18 600 грн за рік.
  • заочна форма – 17 950 грн за рік.

Бажаєте навчитись керувати часом в новій реальності? Немає нічого неможливого!-))

До зустрічі в Університеті!