XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Аналітик: перспектива, престиж, затребуваність

12:50, 24-07-2020

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Державного університету телекомунікацій запрошує на навчання за спеціальністю «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю» для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр»!

Фахівці цього напряму зорієнтовані на роботу в різноманітних сферах діяльності - політиці, економіці, соціальній сфері, які завжди актуальні, затребувані, престижні та високооплачувані. Як правило, такі спеціалісти не публічні особи, однак ефективність їхньої роботи впливає на функціонування організації в цілому чи діяльність окремого політика, бізнесмена, громадського діяча; до їхньої думки прислухається керівництво.

Навчальні програми підготовки інформаційних аналітиків передбачають як загальнотеоретичне ознайомлення, так і обов’язково практичну складову (більше 50% від загальної кількості навчальних годин). Системні знання нададуть можливість розібратися в основних процесах, що відбуваються в суспільстві. До того ж такі дисципліни, як «Ділові комунікації», «Засади відкриття власного бізнесу»,«Хмарні технології», «Штучний інтелект», «Групова динаміка та комунікації» і, безумовно, «Іноземна мова (за фахом)» розширять можливості для працевлаштування, а інноваційний зміст навчання дозволить отримати найсучаснішу освіту з перспективою на майбутнє.

Аналітик – той, хто керує інформацією, спеціаліст, що здатен віднайти раціональне зерно в інформаційному потоці, «людина, яку великі обсяги інформації не ставлять у безвихідь, а занурюють у стан професійного азарту». Суть роботи полягає в аналізі різноманітних даних, обробляючи які можна знайти вирішення тих чи інших наявних проблем. Найголовніше - це вміти правильно їх трактувати, обираючи різні способи в залежності від мети. Аналітик здатен серед великого обсягу розрізненої інформації віднайти алгоритм та закономірності, щоб отримати щось нове та з успіхом використовувати це у власній сфері діяльності.

Серед найважливіших особистісних якостей притаманних аналітику слід виділити:

  1. Гострий розум, щоб визначити мету та складові завдання щодо проведення аналізу.
  2. Системність, тобто поетапні підходи до вирішення поставлених завдань; водночас, уміння скрупульозно проводити паралельні та перехресні перевірки зроблених висновків.

Серед переваг професії аналітика є:

  • висока заробітна платня;
  • попит на ринку праці;
  • престиж;
  • достатньо широкі можливості перекваліфікації в різні сумісні галузі.

Абсолютно впевнено можна стверджувати, що фахівці напряму підготовки «Аналітика та зав’язки з громадськістю» навчаються постійно, щоб відповідати сучасним вимогам інформаційного суспільства та рухатись у ногу з часом!

Переглядів: 6 762