Магістратура зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» - твій ключ до успіху!

17:57, 03-08-2020

На сьогоднішній день  роботодавці однією із вимог до відбору персоналу ставлять наявність повної вищої освіти. Відповідно маючи повну вищу освіту, а саме диплом «Магістра» працівник отримує ряд конкурентних переваг:

• має можливість обіймати керівні посади;
  • отримує заробітну плату не менше 20 000 грн;
  • має можливість працювати в офісі в особистому кабінеті;
  • має перспективи кар’єрного росту та можливість працевлаштування за кордоном.

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність – найсучасніша та найбільш затребуваніша спеціальність бізнес-спрямування, що поєднує у собі спеціальні знання, уміння,  та практичні навички щодо створення та здійснення успішного бізнесу, прибуткової торгівлі, а також ефективної біржової діяльності.

Як відомо, цього року Міністерством освіти і науки України було розроблено законопроект по підвищенню вартості навчання у всіх ЗВО України. Вартість підвищувалася для кожного ЗВО окремо. Звертаємо Вашу увагу, що у Державному університеті телекомунікацій, порівняно з іншими університетами України вартість навчання незначно підвищилася й є суттєво нижчою порівняно з іншими ЗВО.

Навчаючись на магістратурі на спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» у Державному університеті телекомунікацій Ви матимете чудові можливості проходження стажування та отримання практичної підготовки у передових українських та міжнародних компаніях, на біржових платформах, а також спробувати проявити себе в ролі підприємця. Крім того, компанії-партнери кафедри, за згодою студента, забезпечують Вас робочим місцем на відповідній посаді й гідною заробітною платою.

Запрошуємо Вас, шановні вступники, здобути магістерський рівень за однією із найперспективніших спеціальностей, а саме 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»  у Державному університеті телекомунікацій!

При виникненні запитань звертайтеся за телефоном:
+38 095 815 54 68 Оксана Миколаївна
e-mail: ptbd_dut@ukr.net