Бакалавр з економіки на базі ОКР «Молодший спеціаліст»

13:21, 07-08-2020

Якщо ти володар диплому молодшого спеціаліста і маєшь бажання продовжити навчання, в тебе є можливість поступити на другий або третій курс підготовки за освітньо-професійною програмою «Економіка підприємств IT-бізнесу»!

Ця програма навчить Тебе керувати ІТ-компанією, створювати і розвивати власний бізнес в важкопередбачуваних умовах і розуміти психологічні тонкощі сучасного підприємництва. Ти будеш незамінним фахівцем, оскільки однаково гарно розумітимеш і програмістів і людей бізнесу. Тебе будуть вчити практики, які є справжніми фахівцями своєї справи.

По закінченню навчання ти отримаєш диплом БАКАЛАВРА З ЕКОНОМІКИ! І це лише перший рівень вищої освіти!

Для того, аби потрапити на навчання в Державному університеті телекомунікацій на другий або третій курс, тобі потрібно надати до приймальної комісії, поряд з особистими документами, сертифікати Зовнішнього незалежного оцінювання з Української мови та літератури (обов’язково) та з Математики або Історія України (на вибір).

Прийом документів  - з 13 серпня по 22 серпня включно!

Вступні фахові випробування відбуватимуться 26 серпня.

Більш детальна інформація -  https://dut.edu.ua/ua/342-zagalna-informaciya-kafedra-sociologii

Телефони для довідок: 050-155-40-65; 095-145-25-29; 067-325-29-90

Якщо ти мрієш про по-справжньому цікаве навчання – чекаємо на Тебе!