Запрошуємо на навчання до магістратури

18:25, 09-08-2020

ШАНОВНІ БАКАЛАВРИ!

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності запрошує Вас на навчання до магістратури за інноваційною освітньо-професійною програмою «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Здобувачі магістерської програми здобудуть освітню кваліфікацію «Магістр з інформаційної, бібліотечної та архівної справи», професійну кваліфікацію 2433.2 «Професіонали у галузі інформації та інформаційної аналітики, викладачі закладів вищої освіти».

Нові пріоритети суспільного розвитку потребують висококваліфікованих фахівців, які володіють знаннями й навичками роботи з інформаційними документно-комунікаційними системами та сучасними програмними засобами.

Навчання здійснюється за денною – півтора року та заочною формою – два роки.

Для вступу до магістратури до 22 серпня 2020 року необхідно подати такі документи:

• диплом бакалавра;
  • сертифікат ЗНО з англійської мови;
  • копії паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податків;
  • 4 фото.

Електронний кабінет можна створити в приймальній комісії Університету.

Вартість освітньої послуги за РІК:

• 13600 грн. – денна форма навчання;
  • 8 900 грн. – заочна форма навчання.

Під час написання наукової магістерської роботи студент співпрацюватиме з провідними спеціалістами України в інформаційно-комунікаційній галузі. До послуг молодого науковця дві новітні навчально-наукові лабораторії, обладнані технікою й програмним забезпеченням останнього покоління.

Для проведення практичних досліджень, розрахунків укладено ряд договорів про співпрацю з фірмами-партнерами кафедри – Національним банком України, Міністерством регіонального розвитку, Київською міською державною адміністрацією, Національним агентством України з питань державної служби, Національною суспільною телерадіокомпанією України, Центром комп’ютерних технологій «ІнфоПлюс» та іншими структурами Києва.

За кожним магістрантом закріплено досвідченого керівника. Співпраця з науковим керівником – цікавий творчий процес, який передбачає проведення наукового дослідження, участь у студентських науково-практичних міжнародних та всеукраїнських конференціях, написання статей до наукових фахових журналів.

Диплом магістра за професійною кваліфікацією «Професіонали у галузі інформації та інформаційної аналітики, викладачі закладів вищої освіти» - це можливість обіймати керівні посади - начальника інформації та комунікації з громадськістю, директора Департаменту комунікацій, керівника відділу зв'язків зі ЗМІ та громадськістю, керівника управління комунікаціями, викладача закладу вищої освіти інформаційно-комунікаційного профілю та інші.

ШАНОВНІ БАКАЛАВРИ!

Написання магістерської роботи – це кропітка розумова праця. На кафедрі документознавства та інформаційної діяльності створено всі умови, щоб наукова робота приносила задоволення, Ви досягли поставленої мети, здобули практичні навички, необхідні для подальшої професійної діяльності.

БУДЕМО РАДІ БАЧИТИ ВАС МАГІСТРАМИ НАШОЇ КАФЕДРИ