18:42, 10-08-2020

Соціолог займає ТОП-позицію у рейтингу найбільш затребуваних професій з високою оплатою праці. Магістр з соціології може працювати на керівних засадах майже в усіх галузях від науково-дослідної та педагогічної роботи, до державної служби, маркетингових і рекламних компаній. Соціолог – професія, яка дозволяє вдало реалізувати свій потенціал та досягти високого кар’єрного зростання. Дружній колектив висококваліфікованих викладачів кафедри допоможе Вам отримати як теоретичні та практичні знання з соціологічних та маркетингових досліджень, комунікативних та рекламних технологій, цифрового аналізу статистичної інформації та HR менеджменту.

Детальніше за посиланням: https://dut.edu.ua/ua/342-obschaya-informaciya-kafedra-sociologii