Обмін знаннями - запорука продуктивного розвитку

09:18, 11-08-2020

Кожен науково-педагогічний працівник кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій - це не тільки викладач, але і вчений, який активно удосконалює свої знання, поповнюючи їх новою, унікальною інформацією.

Для проведення занять і якісного навчання студентів необхідно обмінюватися своїми знаннями і досвідом зі своїми колегами. Саме участь у конференціях, семінарах та інших наукових заходах гарантують студенту розширити свої наукові інтереси.

Колектив кафедри МВТ постійно бере участь у всіх найпопулярніших наукових заходах та активно публікує свої праці навіть не дивлячись на карантинні обмеження. Це можливо завдяки роботі в віддаленому режимі.

Так, доцент кафедри МВТ Плющ Олександр Григорович дистанційно взяв участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми кібербезпеки інформаційно-телекомунікаційних системах». Участь в даній конференції, та його доповідь на тему «Design of noise-immune concealed radio channel» в черговий раз підтвердило високі професійні якості викладача і його уміння орієнтуватися в світі сучасних цифрових інформаційних технологій.

Наголошуємо, кожен студент має можливість взяти участь в міжнародному семінарі та поділитися своїми знаннями з світовою науковою спільнотою, що в майбутньому обов'язково допоможе вам отримати вищу освіту і відкриє перед вами нові можливості високоякісної освіти!