Магістратура за спеціальністю 126 інформаційні системи та технології

19:05, 11-08-2020

Шановні бакалаври!

Запрошуємо Вас на навчання в магістратуру за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології. Ми надаємо якісну освіту спрямовану на оволодіння програмно-апаратними навиками на вміннями. На протязі навчання ви отримаєте знання з:

• Аналізу бізнес-процесів в інформаційних системах;
  • Хмарних обчислень та хмарного сервісу Huawei;
  • Систем підтримки прийняття рішень;
  • Машинного навчання та обробки даних в IoT;
  • Функціональних мов програмування;
  • Інформаційних систем та пристроїв в робототехніці;
  • Та інше.

На спеціальності викладають фахівці компаній Vodafone, Kyivstar, Lifecell, що є запорукою отримання якісних практичних знань і вмінь, а також успішного працевлаштування при добросовісному навчанні!

Сучасна матеріально-технічна база кафедри допоможе досконало вивчити апаратну та програмну частину.

Нагадуємо, прийом електронних заяв та паперових документів триватиме до 22 серпня.

Для вступників, які не змогли з тих чи інших причин скласти чи бажають перескласти єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови, третю сесію перенесуть на 19 вересня. Таке рішення дає шанс вступникам на магістратуру, які не мали можливості взяти участь в основній та додатковій сесіях або не склали їх, все ж таки вступити до Державного університету телекомунікацій. Вартість оплати за можливість скласти екзамен з іноземної мови складає 510 грн.

Реєстрація на третю сесію триватиме з 17го до 25го серпня, а іспит відбудеться 19 вересня.

Додаткову інформацію можна отримати від завідувача кафедри Інформаційних систем та технологій Сторчак Каміли Павлівни: 097 946 08 09

03110, Київ, Солом`янська, 7.