Старт вступної компанії-2020: подарунок від університета телекомунікацій для всіх абітурієнтів, які мріють глибоко знати психологію і управляти!

14:23, 14-08-2020

Університет телекомунікацій перший в Україні розробив і впровадджує нову Освітню Програма «Державне управління соціально-психологічними  процесами у суспільстві».

Ця підготовка впроваджується вперше університетом телекомунікацій у галузі освіти із Публічного управління та адміністрування.

За цією ОП вперше в Україні готуються унікальні фахівці для державного (та бізнес-) управління по роботі із впливом на масову та індивідуальну свідомість населення.

Найбільш затребувані подібні фахівці у системі державного управління, де виникають кризові ситуації; із населенням, що знаходиться у зоні антитерористичних операцій; у епіцентрах соціальних конфліктів та народних хвилювань тощо.

Їх основна роль полягає у дослідженні психологічного стану населення, виявлення психологічних проблем та розробки програм соціально-психологічного впливу із мінімізації або ліквідації масових конфліктних явищ. Вони виконують важливу місію моніторингу в державі за інформаційним впливом ззовні на масову свідомість, здатні розробити програми протидії маніпулюванню свідомістю громадян такими осередками інформаційного впливу як секти тощо.

Дані фахівці здатні професійно аналізувати діяльність релігійних організацій, політичних партій, громадських об’єднань з позиції відсутності або наявності руйнівного впливу з їх боку на масову чи індивідуальну свідомість громадян, порушення прав і свобод громадян, тощо

Дані фахівці є надзвичайно затребувані у бізнесі та у державному управлінні. Вони мають унікальні знання, які є незамінними у PR-бізнесі, HR-роботі, у політичних партіях, у корпораціях:

• по роботі із персоналом у спрямуванні його на максимальні досягнення у бізнесі;
  • по роботі із громадами для психологічної адаптації та сприйняття бізнесу корпорації на їх території;
  • для роботи із налагодження максимально вигідних для бізнесу контактів із органами державної влади для отримання дозвільних та інших документів, субвенцій тощо;
  • по психолого-аналітичній роботі із проведенням переговорів із бізнес-партнерами.

Унікальною є не тільки сама Освітня програма «Державне управління соціально-психологічними  процесами у суспільстві», а і побудова процесу начання за нею. Студенти начатимуться виключно практичним знаням як в аудиторіях і лабораторіях кафедри, так і за час навчання пройдуть поетапно професійне стажування у відповідних органах державної влади, місцевого самоврядування та ін. всіх рівнів професійної складності із отриманням відповідних сертифікатів від цих органів. В свою чергу сертифікати про реальне стажування з фаху у додатку до диплому ДУТ забезпечать нашим випускникам перше робоче місце за фахом!

ВСТУПАЙ В ДУТ НА НОВІТНЮ ПРОГРАМУ

«ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНИМИ ПРОЦЕСАМИ У СУСПІЛЬСТВІ»!

ПРИЄДНУЙСЯ ДО УПРАВЛІНСЬКОЇ ЕЛІТИ КРАЇНИ!

БУДЬ ПОПЕРЕДУ ВСІХ!