Колектив кафедри менеджменту щиро вітає Шмалій Людмилу Володимирівну із блискучим захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук!

08:05, 31-08-2020

Колектив кафедри менеджменту щиро вітає асистента кафедри Шмалій Людмилу Володимирівну з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами на тему «Інформаційно-комунікаційне забезпечення економічної безпеки підприємств зв’язку».

Захист відбувся 28 серпня 2020 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.861.03 у Державному університеті телекомунікацій.

Дисертація присвячена розробці теоретико-методичних засад і обґрунтуванню прикладних рекомендацій щодо удосконалення інформаційно-комунікаційного забезпечення економічної безпеки підприємств зв’язку.

У роботі  розкрито сутнісні характеристики, складові та завдання побудови економічної безпеки підприємств в умовах широкого впровадження діджиталізації. Встановлено особливості ідентифікації механізму інформаційно-комунікаційного забезпечення економічної безпеки підприємств зв’язку. Удосконалено наукові підходи до визначення ефективності інформаційно-комунікаційного забезпечення економічної безпеки підприємств зв’язку.

Охарактеризовано стан та виявлено тенденції інформаційно-комунікаційного забезпечення економічної безпеки підприємств зв’язку. Оцінено механізм інформаційно-комунікаційного забезпечення економічної безпеки підприємств зв’язку. Визначено  ефективність інформаційно-комунікаційного забезпечення економічної безпеки підприємств зв’язку.

Запропоновано пріоритетні напрями розвитку інформаційно-комунікаційного забезпечення економічної безпеки підприємств зв’язку. Удосконалено концептуальний базис розробки стратегії і тактики інформаційно-комунікаційного забезпечення економічної безпеки підприємств зв’язку. Обґрунтовано методичний інструментарій формування та оцінки ланцюгів інформаційно-комунікаційного забезпечення економічної безпеки підприємств зв’язку.

Бажаємо Людмилі  Володимирівні успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках! Нехай підґрунтям щасливого особистого життя і плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров’я та удача, натхненна думка й щирі почуття, підтримка родини та колег!

Також висловлюємо найщиріші вітання науковому керівнику - завідувачу кафедри менеджменту, доктору економічних наук, професору Гудзь Олені Євгенівні з поповненням в рядах наукової школи!