Цифрові компетенції – це супер! Але на кафедрі економіки підприємств та соціальних технологій навчають не тільки цьому

10:19, 01-09-2020

Одне з найголовніших завдань кафедри – формувати не лише висококласного й конкурентоздатного фахівця, але й особистість з сучасним світоглядом, із знаннями, що охоплюють різні сфери суспільного життя. Тому в зміст навчальних програм з економіки і соціології закладені матеріали, які надають студентові можливості істотно збагатити свій духовний світ, досить глибоко орієнтуватись в сучасних політичних, геополітичних, культурних, релігійних та інших проблемах українського суспільства. Фахівець, який розуміє  реалії нинішніх міжнародних економічних і політичних відносин є незамінним у будь-якій компанії чи органі державної влади. Саме таких фахівців - духовно багатих, вмотивованих і інтелектуальних ми щорічно готуємо в стінах нашого Університету.

До зустрічі в ДУТ!