До нового навчального року: кафедра маркетингу підвищує науковий рівень професорсько-викладацького складу

10:00, 02-09-2020

Нічого не буває просто так.
Нічого не буває випадково:
Ні зустріч, ні подія, ані слово…
До того йшло, або ж це Долі знак.

В. Іващенко

Колектив кафедри маркетингу щиро вітає Дрокіну Ніну Іванівну з блискучим захистом дисертації за темою «Механізм управління інтегрованим Інтернет-маркетингом підприємств ринку телекомунікаційних послуг України» на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю – 08.00.04  «Економіка і управління підприємствами» (за видами економічної діяльності), який відбувся 28 серпня 2020 року у Державному університеті телекомунікацій

Відомий маркетолог компанії Apple Computer Гай Кавасакі  колись сказав, що великі компанії починаються з великого бажання змінити світ. Саме таке бажання великих змін у сучасному Інтернет-маркетингу втілилося у життя в дослідженні нашої колеги, Ніни Іванівни Дрокіної. Її наукові ідеї щодо парадигми сучасного Інтернет-маркетингу в розрізі динамічної взаємодії складових його термінологічної моделі; оригінальний теоретичний базис інтегрованого Інтернет-маркетингу підприємств; концептуальні засади механізму управління інтегрованим Інтернет-маркетингом підприємств є суттєвим вкладом у теорію Інтернет-маркетингу.

А розроблені Дрокіною Н.І. методика оптимального вибору підприємствами інструментів Інтернет-маркетингу в залежності від встановлених цілей; методичний базис оптимізації процесів функціонування інтегрованого Інтернет-маркетингу; методики та системи показників оцінки ефективності Інтернет-маркетингу на засадах пошукового,  зовнішнього  та  внутрішнього бенчмаркінгу; методики та системи показників  оцінки ефективності окремих заходів Інтернет-маркетингу та ефективності інтегрованого Інтернет-маркетингу мають прикладне значення та вже знайшли практичне застосування у діяльності підприємств ринку телекомунікаційних послуг України.

Бажаємо Ніні Іванівні постійного прагнення до успіху в своїй професійній діяльності, високих досягнень і нагород, невичерпного потоку сил і інтересу до своєї роботи, світлих надій і впевнених дій в житті, грандіозних планів і обов'язкової їх реалізації!!!

Ученый! Для тебя наука

Основа мира, естества

Понять ее не каждый из народа может

Но истина открыта для тебя

Талант! Ты жаждущий ученья

Ты видишь свет в конце концов

И знаешь ты свое предназначение

В числе ты лучших мудрецов.