Шановні студенти! Кафедра Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності щиро вітає Вас з новим навчальним роком!

11:04, 04-09-2020

1 вересня розпочався новий 2020-2021 навчальний рік.

Дякуємо за велику роботу, яку ми з вами провели у весняному семестрі, опановуючи технології дистанційного навчання за карантинних умов. Ми зберегли освітній процес, виконали всі вимоги навчальних планів, забезпечили успішне проведення сесії.

На превеликий жаль, пандемія СOVID-19 триває і необхідно й надалі ретельно дотримуватися соціальної дистанції, уникати скупчення людей у закритих приміщеннях, використовувати засоби індивідуального захисту, дотримуватися правил респіраторної гігієни та етикету кашлю, негайно звертатися по медичну допомогу при ознаках захворювання тощо.

На даний момент в університеті передбачені усі необхідні заходи щодо протидії поширенню коронавірусу. Нашим головним спільним завдання – є максимально обмежити ризики захворювання, надійно захистити здоров’я усіх учасників навчального процесу.

Тому прикладемо усі зусилля для його дотримання. Успіхів усім та здоров’я!