Втілюємо теорію в практику

11:38, 08-09-2020

Основним завданням науково-педагогічного персоналу кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій є не тільки теоретична, але і практична підготовка молодих фахівців за спеціальністю Телекомунікації та радіотехніка. Кожен викладач розуміє, що навіть найглибших теоретичних знань недостатньо для отримання робочого місця інженера в будь-який IT-компанії, саме тому так важливо не просто проводити заняття на обладнанні, а і представляти готовий продукт, налаштований і підготовлений власноруч.

На одному з практичних занять студентського гуртка «Практичні аспекти побудови генеруючих, підсилюючих та формуючих пристроїв», який проходить на кафедрі МВТ під керівництвом доцента кафедри Плюща Олександра Григоровича, студенти самостійно розібрали, відремонтували і наоаштували до роботи блок живлення від комп'ютера потужністю 450W.

Варто відзначити, що розібравшись в структурній схемі, характеристиках компонентів і принципах роботи даного без перебільшення, незамінного пристрою, студенти не тільки отримали досвід роботи з подібного роду елементами живлення, але і тепер мають уявлення про будову будь-яких сучасних блоків і елементів живлення як стаціонарної так і портативної техніки.

Запрошуємо студентів для зміцнення теоретичних знань практичною реалізацією. Безліч елементів, систем, пристроїв та інших девайсів будуть розглянуті в рамках студентського гуртка «Практичні аспекти побудови генеруючих, підсилюючих та формуючих пристроїв».

Взяти участь в гуртку може кожен бажаючий!