В новий навчальний рік з новими силами!

08:19, 10-09-2020

Наші знання суть зерна наших творінь
Г. Бюффон

Сьогодні у житті Державного університету телекомунікацій надзвичайна радісна подія – зустріч на парах викладачів зі своїми найкращими та цілеспрямованими студентами!

В новий навчальний рік з новими силами!!!

Державний університет телекомунікацій є одним найкращих вищих навчальних закладів України де висококваліфіковані викладачі та найкращі спеціалісти в сфері управління, інформаційних технологій та телекомунікацій читають цікаві лекції та проводять дивовижні практичні заняття, де студенти можуть отримати теоретичні знання та практичні уміння, а особливо професійні навики управління підприємством.

Не зважаючи на епідемічну ситуації в Україні, навчальний процес в Державному університету телекомунікацій Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва на кафедрі Менеджменту розпочато успішно, а головне що всі співробітники та студенти університету проінформовані та дотримуються рекомендацій щодо організації освітнього процесу у новому навчальному році, які були розроблені разом з Міністерством охорони здоров'я (МОЗ) та з Міністерством освіти і науки України (МОН).

Студенти, які навчаються за спеціальністю 073-Менеджмент, відповідно до освітньо-професійної програми, отримують протягом нового навчального року здатності динамічно поєднувати знання, уміння та комунікативні навички під час вирішення завдань та проблемних питань у сфері менеджменту та впровадження інноваційних технологій у професійну діяльність ТОП-менеджера ХХІ століття.

Кафедрою Менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Державного університету телекомунікацій реалізується концептуально нова освітньо-інноваційна модель на 2020-2021 навчальний рік, яка поєднує комплексне планування всіх необхідних наукових компонентів для організації освітнього процесу у новому навчальному році, що покращує якість навчального процесу при вирішенні важливих питань, продуктивність на парах через залучення креативно-інноваційного потенціалу та професійно-розумових хистів студентів протягом всього барвистого студентського навчального року, а також дозволяє ефективно планувати виховну діяльність із студентами університету.

У рамках навчального процесу планується надавати студентам спеціальності 073-Менеджмент практичні знання з менеджменту з урахування особистого досвіду і практичної діяльності науково-педагогічних працівників кафедри Менеджменту, надавати можливість студентам проявляти свої сили та навички в управлінській діяльності через залучення їх розумових і творчих здібностей та відбирати найактивніших та креативних студентів для подальшої можливості працевлаштування з компаніями-партнерами кафедри Менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Державного університету телекомунікацій.

Мудрий не той, хто знає багато, а той, хто знає потрібне
П. Коельо

Колектив кафедри Менеджменту щиро вітає всіх працівників та студентів з початком нового навчального року!

Нехай 2020-2021 навчальний рік в Державному університеті телекомунікацій буде щедрим на нові професійні досягнення, наукові відкриття та особисті звершення.