З чого почати працевлаштування якщо у тебе немає досвіду?

11:37, 16-09-2020

Чимало початківців у сфері ІТ під час першого працевлаштування стикаються з проблемою відсуності досвіду роботи, адже сучасний ІТ-роботодавець хоче бачити своїм співробітником компетентного фахівця, що уже має певні навики роботи. Це пов'язано із популярністю ІТ в останні роки, що веде за собою збільшення пропозиції на ринку бажаючих працювати у цій сфері.

Завдяки Інноваційному змісту навчання у Державному університеті телекомунікацій наш студент має хорошу освіту, володіє навичками роботи, які здобуває під час проходження практики у компаніях партнерів кафедри Інформаційних систем та технологій та на практичних та лабораторних заняття.

Проте іноді цього буває недостатньо… Де ж отримати цей омріяний досвід роботи?

По-перше, намагатись проявити себе якнайкраще під час проходження практики, щоб зацікавити роботодавця.

По-друге, цікавитись різноманітними конкурсами у сфері ІТ — участь у конкурсах, призові місця тощо будуть дуже великим плюсом у вашому резюме.

По-третє, проходити різноманітні курси від міжнародних компаній-партнерів нашої кафедри Інформаційних систем та технологій таких як Cisco та Hewlett Packard, отримувати сертифікати, що в подальшому служитимуть підтвердженням вашої компетентності.

По-четверте, проходити стажування від компаній-партнерів кафедри (слідкуйте за оновленнями новин).

По-п'яте, проходити стажування онлайн або очно (адже зазвичай стажування та курси проходять у зручний час — після завершення занять) від популярних компаній, які розміщують новини на своїх сайтах або на платформах, як, наприклад DOU — професійної української спільноти ІТ-шників (слідкуйте за оновленнями на сайті).

Бажаємо успіхів!