Карантин - не завада для залучення студентів до оволодіння компетенціями компаній-роботодавців

08:11, 17-09-2020

Знань ніколи не буває багато. Таким девізом керується  керівник і викладачі кафедри Менеджменту  коли звертаються до майбутніх компаній - роботодавців , щодо проведення онлайн-вебінарів  та онлайн-навчання для  своїх студентів – майбутніх менеджерів.

Будь-яка компанія, що працює в конкурентних умовах, прагне до отримання своєї частки ринку, його розширення і, як наслідок, збільшення своїх доходів. Але навіть якщо такої мети немає, щоб утримувати існуючий рівень, необхідна системна робота з клієнтами. І в першому і в другому випадках результат залежить від застосовуваних методів залучення, розвитку та утримання клієнтів.

Інструмент автоматизації по роботі з КП М.Е.Doc - об’єднує в єдиний простір взаємопов’язані бізнес-процеси основних підрозділів компанії по роботі з клієнтами. Протягом другого семестру студенти другого курсу, кафедри Менеджменту в рамках співпраці з корпорацією « LINKOS group» в межах навчальної дисципліни Бізнес-інформатика пройшли курс навчання кoмп’ютерної програми M.E.Doc.

Найкращі студенти за результатами кваліфікаційного тесту отримали сертифікати користувача кoмп’ютерної програми M.E.Doc.

Сертифікати корпорації « LINKOS group» - це підтвердження або результат придбання навичок роботи з сучасними інформаційними технологіями в галузі бізнесу, що істотно підвищує вагу фахівця на ринку праці, підтверджує його високу кваліфікацію і дозволяє стати незамінним фахівцем.