Підвищення кваліфікації викладачів – запорука якісної підготовки студентів

09:57, 20-09-2020

Сучасна та якісна підготовка майбутніх фахівців передбачає двостороннє навчання, як з боку студента, так і викладача, який постійно має удосконалювати свою професійну майстерність. Епідеміологічна ситуація пристосувала нас до навчання дистанційного та з використанням сучасних програм, що дозволило викладачам кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності впродовж цього навчального року пройти сертифікований курс «M.E.Doc» для того, щоб навчити своїх студентів працювати з програмою електронного звітування та документообігу.

Навіть в умовах карантину можливо ефективно навчатися. У цілях підвищення кваліфікації та якості викладання, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Капелюшна Тетяна Вікторівна проходитиме професійну програму «Управління публічними фінансами», яка проводиться Департаментом публічної політики та врядування Київської школи економіки. Слід зазначити, що після ретельного відбору Державний університет телекомунікацій зайняв місце серед учасників, чому ми надзвичайно раді, а також  щиро вдячні Департаменту публічної політики та врядування Київської школи економіки за надання можливості проходження вищезазначеної  програми.

Тематика навчання включає такі напрямки:

• міжнародні аспекти оподаткування;
  • дизайн наукового та прикладного мислення;
  • стратегічні питання публічних фінансів;
  • підготовка та проведення тренінгів
  • кількісні та якісні методи аналізу даних;
  • аналіз публічної політики;
  • гендерно-орієнтоване бюджетування;
  • бюджетний процес та застосування у ньому програмно-цільового методу;
  • етика в публічній сфері.

Дана програма дозволить використовувати отримані знання під час викладання дисципліни: «Податки та податкові системи» для студентів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та дисципліни «Основи управління фінансово-економічною діяльністю організацій» для спеціальності «Публічне управління та адміністрування».

Сьогодні відбулося відкриття програми, на якому виступив Посол Швеції в Україні Тобіас Тиберг, та один з викладачів програми, відомий український фінансист та політик Віктор Пинзеник.

Тож, навчаємося та працюємо онлайн, офлайн, очно, дистанційно з метою ефективного, інноваційного та програмного навчання наших студенів та самих себе!!!

Фотографії