Чому зростає популярність спеціальності 054 «Соціологія»

10:42, 21-09-2020

Соціологія є однією з найпривабливіших і найперспективніших спеціальностей в Україні і в світі. Популярність спеціальності «Соціологія» серед молоді сьогодні пояснюється інтелектуальною і професійною спроможністю соціологів освоювати суміжні сфери діяльності завдяки системному підходу і поєднанню комунікативних здібностей та гуманітарних, соціально-психологічних, соціо-політичних, економічних, математичних, технічних знань і професійних навиків. На сучасному етапі соціального розвитку без комунікації неможлива діяльність жодної суспільної сфери. Нове інформаційне XXI століття диктує зростаючі вимоги щодо доступності, ефективності, надійності, захищеності існуючих та перспективних засобів і технологій комунікації. Це зумовлює потребу у фахівцях нової генерації, які поєднували б фундаментальні наукові знання, різнобічні професійні навики та громадську зрілість. Підготовку саме таких фахівців забезпечує бакалаврська програма з соціології в Державному університеті телекомунікацій.

Наша кафедра готує фахівців за спеціальністю 054 «Соціологія», яка забезпечує фундаментальну підготовку конкурентоспроможних фахівців відповідно до вимог і потреб сучасного ринку праці та надає можливості різнопрофільної діяльності у державних та недержавних організаціях і установах. Це залишається, як правило, недоступним для фахівців з вузькопрофільних спеціальностей.