Ласкаво просимо: кафедра «Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності» зустрічає студентів-першокурсників!

11:40, 26-09-2020

Час навчання у виші - це ціла епоха в житті людини. Ми зустрічаємо нових друзів, пізнаємо світ, отримуємо спеціальні знання і навички роботи з інформацією. Кожен з нас з теплотою згадує студентські роки, однокурсників та викладачів.

21 вересня 2020 року розпочався новий навчальний рік для першокурсників Державного університету телекомунікацій!

Освітній процес організований з дотриманням необхідних санітарно-епідеміологічних норм: в приміщеннях дотримуються масковий режим та соціальна дистанція, проводиться термометрія, дезінфекція рук та інші заходи.

Відбулося знайомство першокурсників з професорсько-викладацьким складом, кураторами та наставниками з профспілкової організації студентів.

Яскраво, хвилююче та урочисто - викладачі кафедри «Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності» зробили все можливе, щоб створити святкову атмосферу в університеті, щоб цей день залишився надовго в пам'яті студентів-першокурсників спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Початок навчального року для всіх нас - це не лише добре та веселе свято, родом з дитинства. Новий навчальний рік - це своєрідний рубіж, водорозділ, межа. Це грань між новим і старим, між невідомим і звичним, між прийдешнім та вже здійсненим. Всі успіхи минулого навчального року, як і раніше значимі, але життя з його безперервним рухом вперед вимагає від нас нових перемог та яскравих досягнень.

Особливо тонко цю грань відчувають наші першокурсники, адже навчальний 2020 рік для них - перший рік студентського життя. За спиною клопоти і хвилювання, пов'язані із здачею ЗНО та закінченням школи. Попереду великий і світлий шлях до знань, диплому та професійних вершин.

Гаряче та сердечно бажаємо вам - наші першокурсники, щоб той радісний, піднесений, святковий настрій, з яким ви переступили сьогодні поріг нашого храму науки, зберігся у вас на протязі всіх років навчання в Державному університеті телекомунікацій.

Фотографії