Сім`я маркетологів Державного університету телекомунікацій поповнилась першачками! Вітаємо першокурсників!

12:00, 27-09-2020

У кожного з нас є заповітна мрія, але щоб вона стала реальністю,
потрібен план, процес, персонал, наполегливість, терпіння і бажання!
Дж. Гітомер

Дорогі студенти, ми раді Вам у нашій університетській сім’ї, у нашій великій науковій спільноті, долучившись до якої, Ви буде формуватися, як експерт у сфері маркетингу.

Ви вже зробили перші кроки на шляху до своєї мрії, розпочавши навчання в нашому університеті.

Сумлінне навчання – ваш головний інстумент, адже "Книги - це кораблі думки, які мандрують по хвилях часу і бережно несуть свій дорогоцінний вантаж від покоління до покоління" (Ф.Бекон).

По переду ще є багато цікавого, чого ви дізнаєтесь, та навчитесь.

Студентське життя наповнено яскравими та різнобарвними враженнями.

Розпочинаючи з 1 дня навчання, коли всі студенти познайомились один з одним, та до кінця 4 курсу. Нові досягнення, знайомства, можливості.

Найголовніше - вірити в себе та свої сили. Адже кожен з Вас - індивідуальність, кожен має свої таланти, які потрібно розвивати.

Тому, бажаю Вам ентузіазму, креативу, наполегливості і терпіння на непростому шляху навчання!

Так, навчатись важко: "Думати - ось найважча робота і тому мало хто за неї береться" (Г.Форд), але Ви повинні полюбити цей процес, адже усі Ваші старання примножуватимуть Ваш особистісний капітал і Ви швидше будете наближатися до мети - стати кращим експертом у вибраній Вами професії!!!

Вірте у себе і у Вас повірить увесь світ!