Курси "Технології розумного будинку" на кафедрі ІСТ

10:29, 28-09-2020

На кафедрі Інформаційних систем та технологій відновлено роботу курсів "Технології розумного будинку" для студентів-першокурсників.

Вже через кілька занять студенти почнуть роботу над власними проектами, які будуть орієнтовані на розробку систем розумного будинку.

Відповідно до Інноваційного змісту навчання кафедри навчання на курсах відбувається за програмою, що передбачає орієнтованість на вимоги роботодавців.

Усі прототипи розроблюються на платформі Arduino.

Arduino - це апаратна обчислювальна платформа, основними компонентами якої є плата введення/виведення та середовище розробки на мові Processing/Wiring. Arduino може використовуватися як для створення автономних інтерактивних об'єктів, так і підключатися до програмного забезпечення, яке виконується на комп'ютері (наприклад: Adobe Flash, Processing, Max/MSP, Pure Data, SuperCollider).

Студентські проекти - це перший кейс у резюме та
вагомий крок до здобуття професії майбутнього!