Презентація програми стажування від lifecell

10:16, 29-09-2020

28.09.2020 для студентів кафедри Інформаційних систем та технологій представник компанії lifecell та водночас доцент кафедри Вікторія Романівна Косенко провела презентацію програми стажування JUMP into life:). Студенти почули про основні переваги програми та мали можливість задати питання.

Нагадаємо, що стажування є надзвичайно важливим для отримання досвіду роботи молодими фахівцями, адже саме це дозволяє забезпечити набуття студентами практичного досвіду, практики виконання робочих завдань та набуття професійних компетенцій.

Етапи реалізації програми:

• 07 вересня 2020 - 31 грудня 2020 – відбір учасників програми, який включає отримання заявок на участь, телефонні співбесіди, speed-datings з менторами та фінальну бізнес гру;
  • 29 січня 2021 – відкриття програми;
  • 01 лютого 2021 – кінець травня 2021 – проходження практичних завдань під керівництвом ментора за погодженим графіком; проходження теоретичних тренінгів;
  • кінець травня 2021 – захист фінальних робіт.

Детальніше за посиланням https://www.lifecell.ua/pdf.

lifecell запрошує приєднатися до JUMP into life:) 2021!

Фотографії