Труднощі науковців тільки загартовують!

15:27, 03-10-2020

Увесь світ охоплений пандемією корона-вірусу COVID19. Це дійсно велике випробування для планети в цілому і для України зокрема. Але це не може бути причиною припинення проведення наукових досліджень та їх обговорення представниками різних наукових шкіл з усіх куточків світу.

Однією з таких площадок є щорічна міжнародна конференція “PROBLEMS OF INFOCOMMUNICATIONS, SCIENCE AND TECHNOLOGY - PIC S&T′2020”, яка цього року проводиться  на базі всесвітньовідомого навчально-наукового закладу України – Харківського національного університету радіоелектроніки з 6 по 9 жовтня.

На конференцію відбираються тільки ті доповіді, які пройшли подвійне сліпе рецензування та відповідають високим світовим стандартам. Не даремно роботи конференції індексуються в таких відомих світових науково-метричних базах, як IEEE Xplore Library, Scopus і WoS. Тому нам приємно повідомити, що доповідь доцента кафедри  Мобільних та відеоінформаційних технологій Плюща Олександра Григоровича була відібрана для участі у конференції. Викладач кафедри особисто запрошений виступити з доповіддю на конференції.

Ну а корона-вірус? Вчені на то і звуться вченими, що вміють оцінювати всі ризики в своїй діяльності і тому конференція пройде в умовах відповідного захисту від зараження вірусом. Звичайно, це створить певні труднощі у спілкуванні, але труднощів боятися – наукою не займатися?

Тому конференції бути! Звичайно за дотримання усіх пересторог. Вірус буде переможений завдяки науці – тільки медичній! А представники галузі інформатизації та телекомунікацій в той самий час зроблять ще один крок назустріч яскравому цифровому майбутньому для всіх!