ESET – провідний постачальник рішень з IT-безпеки в Європейському Союзі

11:15, 07-10-2020

В Навчально-науковому інституту захисту інформації на Кафедрі інформаційної та кібернетичної безпеки під керівництвом старшого викладача Хмелевського Р.М. вже другий рік поспіль за дисципліною “Захист від шкідливого програмного засобу” проводяться заняття з використанням методу аналізу конкретних ситуацій. На заняттях розглядаються стратегії сучасного антивірусного захисту корпоративних інформаційних систем у тому числі і рішення всесвітньо відомого вендора ESET.

ESET – провідний постачальник рішень з IT-безпеки в Європейському Союзі. Якість технології NOD32 підтверджена численними відзнаками за підсумками незалежних тестувань: AV comparatives – Lowest false positives award; Effitas award; AV comparatives – Best overall speed award.

На даний час технології системи захисту компанії ESET охоплюють широкий спектр актуальних питань з cybersecurity. У рішеннях ESET використовуються multilevel protection technologies (багаторівневі технології захисту), що виходять за межі можливостей звичайного антивірусного продукта.

Завдяки передовим рішенням ESET ми маємо можливість втілювати на заняттях найкращі технології світового рівня в інноваційний процес навчання, його практичну спрямованість.

Використання передових технології ESET дозволяють нам на заняттях із “Захисту від шкідливого програмного засобу” розглядати питання виявлення небезпечного Malware Software і сучасних загроз та опановувати студентам новітні підходи щодо захисту КС від найбільш небезпечних програм. Застосування методів групової динаміки у процесі навчання разом з передовими технологіями від ESET дозволяє підвищити зацікавленість студентів на сучасних підходах, методах дослідження загроз Malware Analysis і новітніх напрямах розвитку Computer Science в рамках освітньої програми ENGENSEC.

Ми вдячні за дружню підтримку керівнику служби технічної підтримки ESET в Україні Олександру Іллюші та нашому студенту групи БСДМ-52 (співробітнику компанії ESET) Денису Смирнову.

Велика вдячність компанії ESET!

Застосування унікальних технологій захисту від сучасних загроз ESET: DNA signatures, Detection and blocking of threats from behavior, Machine learning, Reputation and cache, Protection against extortionate programs та продуктів ESET Endpoint Security/ESET Endpoint Antivirus/ESET Smart Security/ESET Security Management Center and etc. допомагають нам на кафедрі реалізації інноваційної моделі навчання в Університеті в підвищенні ефективності процесу підготовки конкурентоспроможних випускників університету, майбутніх фахівців у своїй професійній діяльності.

БАЖАЄМО ВСІМ НАШИМ ВИХОВАНЦЯМ ПОДАЛЬШИХ УСПІХІВ І ЗВЕРШЕНЬ НА ШЛЯХУ ДО НОВИХ ВЕРШИН!

Кафедра ІКБ, ННІЗІ.