Щирі привітання нашим шановним чоловікам

08:44, 14-10-2020

Шановні наші чоловіки! Весь жіночий колектив кафедри публічного управління та адміністрування щиро вітає вас, шановні наші мужні та добрі чоловіки університету телекомунікацій, із нашим новітнім за історією виникнення святом – ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

та споконвічним за національним духом українського народу святом – ДНЕМ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА!!!

Вдячні вам, шановні наші, за вашу кропітку і нелегку працю. Вдячні за розум і енергію, якими ви сповнені. Вдячні за відданість справі та рішучість. Вдячні за розуміння та терпіння. Вдячні за вашу повсякчасну допомогу та підбадьорювання у нашій нелегкій, але дуже цікавій і важливій справі. Вдячні за вашу повагу до нас.

Щиро бажаємо вам міцного здоров’я! Бажаємо натхнення та радості! Бажаємо успіхів і блискучих звершень! Бажаємо яскравого на добрі події життя та безмежного кохання!

Із щирою повагою та теплою усмішкою,
вся жіноча частина колективу кафедри публічного управління та адміністрування університету телекомунікацій.