Docker: зрозуміти і впроваджувати

11:52, 18-10-2020

Docker, це технологія, про яку всі чули, але мало хто може розповісти про її основи. Яким чином встановлювати і яким чином правильно нею користуватися. Docker - це сучасна інформаційна технологія, можна сказати це унікальний інструмент, який відкриває величезні можливості в віртуалізації додатків зі зручним інтерфейсом для роботи. Можливості програмного забезпечення технології Docker дозволяють запускати будь-які процеси в ізольованому тестовому оточенні.

Яким чином можливо ознайомитись з тонкощами роботи нам Docker. Таку можливість представляють вебінари, які проводить комп'ютерна школа Hillel. Ці вебінари регулярно відвідують викладачі кафедри Комп'ютерних наук. На вебінарах розглядаються: чи потрібна контейнеризація і для чого вона замислювалася, особливості застосування "контейнеризації", чи потрібна технологія Docker взагалі або це просто данина моді, етапи розвитку Docker. Також детально розглядаються зразки програмного забезпечення технології Docker: Dockerfile, Docker Compose, особливості монтування файлових систем в контейнери і інші його мережеві можливості.

Спілкування з експертами, вивчення презентацій про те, як працювати з різними версіями Docker, дозволяє освоювати нові знання про побудову захищеної інфраструктури додатків, впровадження хмарних мереж, побудови дата-центрів і гіперконвергентной інфраструктури.

Вивчення відбувається в зручний для учнів час по відеопрезентаціям. Виникаючі питання задаються в режимі on-line експерту. Відповіді приходять в реальному часі.

Отримані знання впроваджуються в навчальний процес в дисципліни кафедри Комп'ютерних наук.