Увага опитування! Оновлення змісту дисциплін!

12:53, 06-05-2020

Кафедра Інформаційних систем та технологій турбується про те, щоб інтереси студентів було враховано під час вивчення дисциплін.

Саме тому, шановні студенти, зараз у вас є можливість анонімно висловити свою думку.

У розділі «Навчальні дисципліни спеціальності Інформаційні системи та технології» за посиланням https://dut.edu.ua/ua/182-navchalni-disciplini-kafedra-informaciynih-sistem-ta-tehnologiy ви можете ознайомитись із силабусами (робочими програмами), у яких розміщено усі навчальні дисципліни спеціальності з розподілом на теми.

Нам надзвичайно важлива ваша думка щодо оновлення змісту навчальних дисциплін: можливо щось ви хотіли б змінити у дисциплінах чи додати нові, яких, ви вважаєте, потребує програма.

Будь ласка, пройдіть опитування за посиланням.

Дякуємо за зворотній зв`язок!