Вітаємо з Днем маркетолога!!!

12:48, 25-10-2020

Вітаємо з професійним святом Днем маркетолога і досвідчених фахівців з маркетингу, і тих, хто лише починає відкривати для себе яскравий світ маркетингу, світ, у якому кожен фахівець є унікальним і універсальним «амбідекстером»,  спроможним аналізувати, прораховуючи плюси і мінуси просування товарів і творити, придумуючи нестандартні рішення повсякденних завдань.

Маркетологи – це, насамперед, фахівці, від яких залежить успіх компанії, які вивчають зміни на ринку, попит на товари, аналізують пропозиції конкурентів, обираючи цільову аудиторію, залучаючи, зберігаючи і нарощуючи кількість споживачів.

Всім бажаємо творчого пошуку, надзвичайного креативу, нових здобутків, високих результатів, яскравого життя та великого задоволення від улюбленої справи!