Психічне та фізичне здоров’я на карантині

10:20, 27-10-2020

Фізичні навантаження сприяють як нашому фізичному, так і психічному здоров’ю. Оскільки нині багато людей знаходяться вдома через пандемію COVID-19, а спортзали та фітнес-центри тимчасово закриті, Європейське регіональне бюро ВООЗ розробило керівництво, яке допоможе залишатися фізично активними в обмеженому просторі: http://www.euro.who.int

ВООЗ рекомендує: робити короткі активні перерви протягом дня, доповненням до запропонованих вправ можуть бути танці, ігри з дітьми та виконання домашніх справ, що допоможе залишатися активними вдома; прогулюватися, у невеликому приміщенні навіть ходьба на місці може допомогти залишатися активними; проводити більше часу стоячи, через кожні 30 хвилин, які ви проводите сидячи або лежачи; розслаблятися – медитація та глибоке дихання можуть допомогти залишатися спокійними.

Розроблений ВООЗ посібник містить прості у виконанні вправи, які не потребують спеціального обладнання. Для дорослих рекомендовано 150 хвилин фізичної активності середньої інтенсивності або 75 хвилин високоінтенсивних тренувань на тиждень або комбінацію обох. Посібник призначений для людей, які перебувають на карантині без будь-яких симптомів або діагнозу гострих респіраторних захворювань.