Запрошуємо всіх бажаючих пройти сертифікацію в міжнародному центрі промислової сертифікації Peason VUE

09:25, 04-11-2020

Запрошуємо всіх бажаючих пройти сертифікацію. Незважаючи на карантинні обмеження центр міжнародної промислової сертифікації Peason VUE працює в штатному режимі дотримуючись всіх санітарних норм запобігання COVID-19.

Авторизований центр тестування VUE

Pearson VUE (Virtual University Enterprises) – світовий лідер у проведенні сертифікованого електронного тестування з представництвом в більш ніж 175 країнах. Щорічно у його авторизованих центрах близько 14 млн. людей перевіряють рівень своїх знань.

Pearson VUE розробляє систему електронного тестування та проводить сертифікацію спеціалістів за допомогою найбільшої, ультрасучасної, забезпеченої багаторівневою системою захисту, мережі в більш ніж п’яти тисячах тестових центрів по всьому світу. Pearson VUE працює з державними підприємствами та навчальними організаціями, IТ-компаніями та спільнотами, серед яких: Сisco, Oracle, Microsoft, Apple, Symantec, Novell, Intel, Citrix, IBM.

Авторизований центр тестування VUE, відкритий на базі IT Education Academy з 2014 року, пропонує послуги з організації тестування на знання програмних продуктів і устаткування світових лідерів у сфері ІТ-технологій.

Центр тестування Pearson Vue – автоматизоване складання іспитів і сертифікація від компаній, які розробляють і передають свої тести в міжнародну мережу тестових центрів. Центр забезпечує необхідні умови для проведення надійного, якісного та справедливого для всіх електронного тестування.

Переваги сертифікації для фахівця:

• сертифікат визнається майже у всіх країнах світу;
  • роботодавці прагнуть наймати сертифікованих фахівців;
  • можливість претендувати на більш високий рівень заробітної плати;
  • сертифікація – система незалежної оцінки кваліфікації ІТ-спеціаліста.

Переваги сертифікації для компанії:

• висока кваліфікація працівника – основа успішного розвитку серйозної компанії;
  • основа репутації бізнесу – якість послуг, що надаються;
  • сертифікація фахівців зміцнює позиції компанії на ринку;
  • сприяє збільшенню прибутку.

Які вендори дають можливість отримати сертифікат?

Центр тестування Pearson Vue має можливість проводити тестування і сертифікацію студентів з будь-якого продукту провідних вендорів IT-ринку, а це близько 100 компаній, серед яких: Microsoft, Cisco Systems, Adobe Systems, Oracle, Zend Technologies, Citrix, Hewlett Packard, IBM.

Реєстрація в Pearson VUE

Щоб зареєструватися в системі Pearson VUE, необхідно:

Зайти на офіційний сайт www.pearsonvue.com та обрати необхідного вендора.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "172 - Електронні комунікації та радіотехніка" кафедри Телекомунікаційних систем та мереж та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.