XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Актуально і терміново для всіх студентів України: не втратьте шанс створити собі гідне майбутнє зараз!

13:04, 05-11-2020

Ти вже обрав свою спеціальність і ти вже студент. Тебе можна із цим привітати чи поспівчувати? Тобі до вподоби все, із чим ти познайомився на навчанні? Ти бачиш себе успішним у навчанні та у майбутній кар’єрі? Ти бачиш для себе реальні перспективи гідного й щасливого професійного майбутнього?

На ці питання дай собі щиру відповідь. Якщо ти хоч десь засумнівався, - пропонуємо тобі сьогодні і зараз позбавитись від всього зайвого та обтяжливого! Заклади міцний фундамент свого, по-справжньому щасливого, особистого життя – отримай вже зараз путівку у гідне професійне майбутнє!

Переходь до нас на спеціальність, яка без сумнівів забезпечить тобі і гідну роботу, і яскраве життя! Фах, який ми пропонуємо для тебе, унікальний тим, що саме в ньому немає обмежень у видах професійної реалізації, а значить, - на всі смаки без винятку знайдеться гідна кар’єра! І ця кар’єра, до речі, найвищого ґатунку! Здивований? Не варто!

Єдина спеціальність в Україні, яка надає можливість дипломованому фахівцю вже у професії обирати собі до вподоби будь-який із великої та насиченої палітри видів професійної діяльності - це спеціальність:

281 «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ»

Саме про цю спеціальність або мало знають у суспільстві, або помилково її сприймають занадто формально та однобічно. Іноді мають навіть певні упередження.

Упередження 1. Спеціальність 281 «ПУА» орієнтована на підготовку фахівців, які можуть функціонувати тільки у публічному (державному) управлінні

Факт. Це не зовсім так. Спеціальність 281 – це перша в Україні нова спеціальність, яка готує фахівців для професійного управління макросистемами. Макросистеми - це корпорації, організації, міста, регіони країни, держава і т.ін. Макросистеми вміщують безліч процесів і об’єктів, що підлягають управлінню. Для такого управління і готується фахівець спеціальності 281.

Тобто, спеціальність 281 - це перша спеціальність в Україні, яка втілює у собі цілковито повну управлінську підготовку (до цього існувала тільки спеціальність 073 «Менеджмент організацій», яка являє собою підготовку фахівців з управління тільки окремими процесами і тільки на підприємствах!)

Спеціальність 281 дозволяє реалізуватись на 100% і у бізнесі, і у державному (публічному) управлінні.

Упередження 2. Для того, щоб працювати в органах державної влади, місцевого самоврядування та ін. не обов’язково мати відповідну освіту з «ПУА»

Факт. Знов-таки: і так, і ні. Головне розуміти, що будь-де, і в органах публічної влади також, можуть працювати працівники із невідповідною освітою. Так, наприклад в міністерствах і відомствах прибиральниці, як правило, не мають вищої освіти з ПУА. Але якщо йдеться про державну службу і кар’єрне просування по рангах, то тут необхідна виключно фахова освіта з ПУА. І для державної служби в Україні (як і у всьому цивілізованому світі) є відповідною спеціальність  «ПУА», яка є певною (і чи не єдиною!) перепусткою для входження у цю систему.

Упередження 3. Фахівець з ПУА – це такий собі працівник, який займається переважно паперами. Він іноді ототожнюється із формалістом- бюрократом, який вдало «відбивається» від заяв громадян.

Факт (ВАЖЛИВИЙ!) Це абсолютно «навіяне» стереотипне мислення. Спеціальність 281 готує фахівців в першу чергу для системи державного (публічного) управління. А саме ця система вміщує в собі повний спектр видів трудової діяльності: від аналітично-інформаційних, управлінсько-правових до креативних. Освіта за цією спеціальністю саме в ДУТ (за рахунок особливої побудови Освітньої програми та навчального процесу, орієнтованих виключно на практичні знання і співпрацю із органами публічної влади) надає можливість реалізувати свої природні здібності і професійні уподобання на всі 100%. Тут є робота, пов’язана і із створенням НR-бренду органів державної влади або іміджу політдіяча, і із ІТ, і із створенням управлінської інформації та управління нею; і із психологією управління колективом (громадою, суспільством); і із розробкою і впровадженням проектів масових заходів; і із організацією дипломатичних заходів; і із налагодження міждержавних комунікацій; і із укладанням угод; і із кібербезпекою, і із роботою у спец органах та підрозділах; і безліч інших. Саме ця спеціальність, здобута в ДУТ, вводить Вас у світ ділового істеблішменту країни. А вибір чим саме займатися у цій галузі – залишається за Вами. І головною особливістю цієї спеціальності є те, що Ви завжди можете змінити вид своєї діяльності в органах державного (публічного) управління, залишаючись при цьому у професії і зберігаючи за собою і заслужені раніше ранги державної служби та коефіцієнти до зарплат.  

І головне. Спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування» віднедавна з’явилася в освіті на бакалавраті, але відразу зайняла нішу елітної і вступити на цю спеціальність після закінчення школи пересічному абітурієнту вкрай важко, а іноді і неможливо. Навіть на контрактну форму навчання середній рівень ЗНО має складати понад 150 балів. А до студентів, які переводитимуться із інших спеціальностей, цей ценз не застосовується!

Тому не впусти свій шанс змінити своє життя на краще! Кафедра публічного управління та адміністрування запрошує тебе приєднатися до нашої веселої і дружньої студентської родини!

Для переводу із іншого ЗВО (з будь-якої спеціальності) необхідно подати заяву, академічну довідку про навчання у ЗВО (виписку), оригінали документів про загальну середню освіту, 4 фотокартки, приписне свідоцтво (для хлопчиків)

Для вступу до нас на 2 або на 3 курс після закінчення технікуму або коледжу (будь-яка спеціальність) – Два сертифікати ЗНО (українська мова та література та Історія України) та вище зазначені документи.

Чекаємо саме на тебе!

Для оформлення переводу – звертатись у деканат Навчально-наукового інституту захисту інформації Державного университету телекомунікацій – ул. Солом’янська,7 (4-й поверх),

Консультації за тел – (044) 249-25-35

Читайте також
Переглядів: 2 466