Використання онлайн-форм організації навчального процесу на кафедрі МВТ

14:51, 06-11-2020

Кожен із викладачів кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій (МВТ) є організатором проведення зі студентами Державного університету телекомунікацій онлайн-конференцій та онлайн-занять в Zoom.

Для підключення до конференції чи занять необхідно лише з будь-якого пристрою, що має підключення до інтернету ввести ідентифікатор конференції.

Посилання для завантаження та  встановлення  програми: https://zoom.us/download

Необхідно завантажити й встановити програму, а потім натиснути "Увійти в конференцію".

У полі «Вкажіть ідентифікатор конференції» вводиться ідентифікатор обраної Вами конференції або заняття, що складається з 11-ти цифр.

У полі «Admin» вводяться Ваші Прізвище та ім'я та обирається пункт «Запам'ятати моє ім'я для майбутніх конференцій».

В деяких випадках підключення до конференції потребує введення коду доступу конференції:

За цим натискається кнопка «Увійти в конференцію».

Після закінчення конференції або занять вихід із програми Zoom відбувається автоматично. В іншому випадку – натискається кнопка «Вийти з конференції».

Зазначена технологія дуже актуальна у сучасних умовах розвитку освітнього процесу та успішно використовується викладачами кафедри МВТ для викладання інноваційного змісту навчання.