XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Підвищення кваліфікації викладача IT – вимога сьогодення

17:37, 08-11-2020

Головне кредо нашого університету: навчити студента тому, що потрібно і як потрібно, теоретично і практично, формувати та розвивати компетенції, які задовольняють компанії-ІТ. Це дозволяє нашому студенту мати фахову перевагу на ринку праці.

Саме тому викладач кафедри інженерії програмного забезпечення має постійно підвищувати свій науковий рівень, вдосконалювати практичні навички. І в цьому нам допомагають наші ІТ-партнери. Їх вебінари та тренінги дозволяють наблизити наш навчальний процес в університеті до рівня навчання в сучасній ІТ-компанії.

Так, викладачі кафедри інженерія програмного забезпечення взяли участь у вебінарі «Роль QA. Ціна помилки!» від SoftServe IT Academy. Будь-який проект або його частина закінчується тестуванням. Тому фахівець з тестування програмного забезпечення важливий на будь-якому проекті. Без нього ні проектування, ні розробка, ні створення належної документації не буде  ефективним. Особливе місце відведено ризикам та превентивним заходам на проекті на прикладі Risk assessment. Всі ці питання розглядались спікерами заходу: Олександрою Луговською, Senior QC Engineer у SoftServe та Євгенією Єгоровою, ментор SoftServe IT Academy.

Навчаючись за спеціальністю кафедри інженерія програмного забезпечення, наші студенти отримують якісну освіту і затребувану на ринку ІТ професію.

Фотографії

Читайте також
Переглядів: 537