Увага! Оновлення робочих програм ІСТ!

11:40, 16-06-2020

Відповідно стандарту вищої освіти за спеціальністю 126 «Інформаційні системи те технології» галузі знань 12 «Інформаційні технології» для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 15.06.2020 пройшло засідання кафедри Інформаційних систем та технологій, на якому проводився перегляд робочих програм навчальних дисциплін за результатами раніше проведеного опитування.

Зокрема за пропозицією студентів було додано можливість отримання сертифікату програми професійного і кар'єрного розвитку в сфері ІТ Cisco Netacad «Programming Essentials in C++» під час вивчення дисципліни «Програмування С++», а також сертифікат «Introduction to IoT» під час вивчення дисципліни «Технології Інтернет речей» для студентів спеціальності 126 Інформаційні системи та технології.

Запрошуємо на навчання до спеціальності
126 Інформаційні системи та технології!