Залучення представників ІТ-компаній в навчальний процес кафедри комп’ютерної інженерії

11:28, 18-11-2020

Сучасні технології здатні полегшувати життя, гарантувати безпеку, при цьому ще й економити ваші гроші. Про розумні та прості рішення, які забезпечують сучасні технології вже сьогодні, – розповів студентам спеціальності Комп’ютерна інженерія представник компанії Apple ASBIS Україна Максим Маліновський.

На цій зустрічі студенти почули про те як в Україні і світі ціниться знання та практика в сфері «Комп’ютерної інженерії», а також якими важливими для роботодавців є сертифікати провідних компаній ІТ галузі та знання англійської мови.

Необхідні компетентності, практичні навички і сучасні знання можна отримувати тільки на обладнанні, яке вже зараз використовується на ринку інформаційних послуг, та на перспективному обладнанні, яке є в одиничних екземплярах зараз, але буде масовим через кілька років.

Зустріч дуже зацікавила студентів і вони досить активно вели розмову про перспективи та можливості в даному напрямку та про подальший розвиток і можливості в Україні та світі в цілому.

Студенти з захопленням приймали участь у обговоренні сучасних технологій та їх майбутнього.

Залучення до навчального процесу представників сучасних компаній з інформаційних технологій  допомагає студентам проаналізувати їх інтереси, навички, правильно розставити пріоритети, визначитися з конкретними цілями, які в майбутньому допоможуть їм реалізуватися та гідно працевлаштуватися!