Практичні навички першокурсників: обтиск крученої пари - сходинка в світ комп’ютерних мереж

11:07, 23-11-2020

Тільки в Державному університеті телекомунікацій підготовка за фахом починається з першого курсу!

Студенти першого року навчання спеціальності 123 - Комп'ютерна інженерія на практичних і лабораторних заняттях з дисципліни «Апаратні і програмні засоби комп'ютерної інженерії» вчаться обжимати кабель «вита пара» і проводити тестування.

Під керівництвом викладача, Короткова С.С. студенти груп КІД-11 та КІД-12 своїми руками навчилися обжимати кабель і перевіряти його на працездатність.

Кабель з магнітними провідниками "кручена пара" – найпоширеніше середовище передачі інформації в сучасних каналах зв'язку. На його основі побудовано 80% комп'ютерних мереж у всьому світі. Саме він забезпечує зв'язок між ПК, принтерами і іншими пристроями в наших квартирах і офісах.

Студенти першого курсу вже вміють:

• розбиратися в видах, конструкції і категоріях крученої пари;
  • розуміють, чим різняться способи обтиску;
  • самостійно, різними методами обжимати виту пару;
  • вибирати інструменти для обжимки і тестування кабелю.

Після закінчення занять студенти переконалися, що при якісних теоретичних і практичних знаннях вони можуть отримати гідну освіту, що дозволить їм без проблем влаштуватися на бажану високооплачувану роботу!