Носити звання студента – це честь, гідність та гордість!

18:20, 24-11-2020

Напевне, кожен, хто був студентом, згадує ці роки з радісним трепетом та ностальгією. Справжня відчайдушна пора, купа невирішених справ, цікавих пропозицій, яскравих емоцій і ще й сесія до всього. А найочікуваніше свято – Міжнародний День студента.  Це час найсміливіших експериментів – у навчанні, зовнішності, поведінці. І, звичайно, ми пригадуємо, не так саме навчання, як власне перші серйозні «кроки дорослості» –  випробування дружби, поїздки та подорожі за кордон, веселі посиденьки й кумедні випадки з життя-буття.

17 листопада має особливе значення для студентів всього світу, адже це - Міжнародний день студента. Це свято зближує та об'єднує молодих людей усього світу, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів.

Міжнародний День студента свято довгоочікуване та захоплююче. Вітальні слова пролунали на адресу студентів груп МНД-11 та МНД-12 від директора Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Федюніна Сергія Анатолійовича, завжди бути на хвилі позитиву, постійно прагнути до нового успіху, ніколи не втрачати своїх можливостей і ніколи не шкодувати про свій вибір. Також, студентів щиро привітала завідувач кафедри Менеджменту Гудзь Олена Євгенівна, побажала великих прагнень, невгасимого ентузіазму, удачі та легких сесій. Куратор груп МНД-11 та МНД-12 доцент кафедри Менеджменту Шмалій Людмила Володимирівна побажала здоров'я, наполегливості  та злетів у навчанні і житті.

У тих, хто не був студентом, завжди створюється враження, що студентське життя – це суцільні лекції, семінари та сесії. Але насправді студентство – це особливий світ, в якому варто хоч колись, але побувати! Що ж таке – бути студентом?

Бути студентом – це означає прагнути до своїх мрій.

Бути студентом – це знайти кращих друзів на довгі-довгі роки.

Бути студентом – це поринути в  період романтики та курйозів. Особливу насолоду отримують ті студенти, які отримують стипендію.

Бути студентом це – крок у дорослий світ.

Бути студентом – це відчуття самостійності, дорослості і позитивні емоції та спогади.

Бути студентом – це примудрятися всі лекції за рік вмістити в один зошит.

Бути студентом – це вміння відстояти свою точку зору в будь-якому стані.

Бути студентом –це з неймовірною насолодою проживати захоплююче студентське життя (особливо в гуртожитку).

Бути студентом – це  твоя інвестиція в роботу мрії.

Бути студентом – це вміти не спати 48 годин.

В Міжнародний день студента сердечно бажаємо  нинішньому і наступним студентським поколінням бути на рівні високих вимог сучасного життя. Нехай здійсняться всі ваші мрії та назавжди збережеться у ваших серцях романтика студентських літ.