Кафедра манеджменту вітає Левандовську Валентину з приводу отримання листа вдячності від солом’янської РДА м. Києва до міжнародного дня студента

15:11, 03-12-2020

17 листопада 2020 року у світі відзначають Міжнародний день студента! У Солом’янській РДА м. Київ відбулося нагородження найуспішніших студентів закладів вищої освіти, що функціонують на території цього району.

Навчально-науковий інститут менеджменту і підприємництва Державного університету телекомунікацій представляла ЛЕВАНДОВСЬКА ВАЛЕНТИНА – студентка кафедри менеджменту групи МНД-31. Її, як і всіх учасників заходу, привітав перший заступник голови РДА Олександр Смик. У своєму виступі він побажав молоді насолоджуватися кожною хвилиною навчання, успіхів та творчих досягнень.

Також Олександр Петрович Смик наголосив: «Студенти завжди були авангардом української молоді. Переконаний, що вже в близькому майбутньому ваш досвід і професіоналізм визначатимуть долю всієї держави».

В цілому, організація та проведення заходу були на високому рівні!

Кафедра менеджменту бажає, ВАЛЕНТИНІ, успіхів і натхнення у навчанні, і запрошуємо всіх студентів, за прикладом Валентини, не чекати, а починати активно реалізовувати себе у сфері навчання та в житті Державного університету телекомунікацій!

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!
Вчиться, дерзайте, втілюйте в життя найсміливіші ідеї та проекти!
Нехай роки навчання в Державному університеті телекомунікацій стануть успішним стартом вашої кар'єри.

Фотографії