Обладнання партнера кафедри МВТ Viacom п’ятий рік поспіль отримує престижний приз «Продукт року CCTV»

15:57, 26-11-2020

В цьому році обладнання Hikvision компанії Viacom отримало нагороду «Продукт року CCTV» журналу PSI за серію панорамних камер PanoVu в рамках премії PSI Premier Awards 2020. П'ятий рік поспіль Hikvision отримує престижний приз «Продукт року CCTV» за результатами голосування читачів.

Камери серії PanoVu від Hikvision знімають чудові панорамні зображення, а також зображення крупним планом, щоб забезпечити як повний огляд сцени, так і дрібні деталі з можливістю збільшення. Панорамні зображення захоплюються декількома датчиками, забезпечуючи зображення на 180° або 360° з розширенням Ultra-HD в реальному часі. Інтегрована конструкція панорамних і поворотних камер забезпечує швидке позиціонування деталей в панорамних областях.

Технологія наднизького освітлення DarkFighter дозволяє камерам PanoVu чудово працювати в умовах поганої освітленості, а завдяки розширеному відеоаналізу і алгоритму відстеження декількох цілей камери PanoVu також мають широкий набір інтелектуальних функцій в панорамному режимі, включаючи виявлення вторгнення і перетину лінії виявлення, а також виявлення входу і виходу з регіону.

Премія PSI Premier Awards присуджується журналом PSI і за неї голосують читачі. Нагороди присуджуються за інновації і найвищі досягнення в галузі безпеки.

Усі вище згадані відеокамери є на кафедрі МВТ, які люб’язно надала компанія Viacom для навчання. Завдяки цим відеокамерам студенти  5 курсу з великою зацікавленістю вивчають дисципліну «Цифрові технології відеонагляду», де вони знайомляться з сучасними відеотехнологіями та проходять практичні та лабораторні заняття. Кафедра МВТ дуже вдячна компанії Viacom за надане відео обладнання, завдяки якому наші студенти отримують сучасні знання у сфері інноваційних цифрових відеотехнологій.