Програмний комплекс як основа для запобігання, відслідковування небезпек з інформаційного середовища як впровадження в інноваційний зміст навчання

13:53, 29-11-2020

В сучасному світі безпечно і законно зібрати потрібну інформацію, провести розвідку, не повідомляти поліції і дати службі безпеці провести службове розслідування.

Spectrum  — це система, яка забезпечує збір та аналіз відкритих джерел і дозволяє автоматизувати роботу з соціальними мережами, електронними ЗМІ, а також відкритими базами даних. Крім того система має потужний модуль пошуку, який дозволяє прискорити і спростити збір інформації по людині або групі людей і, провівши аналіз вмісту акаунтів у соціальних мережах і мережі інтернет, відібрати найбільш релевантні результати. Збір новин з електронних ЗМІ у будь-якій країні будь-якою мовою.

Можливі сфери використання системи: системи:

• Робота з соціальними мережами: Facebook, VK, також Instagram, Twitter
  • Робота з месенджерами
  • Робота з відкритими базами даних, наприклад, Миротворець

Також можливості системі мають бути обширні щоб забезпечити максимальному діапазоні пошуку:

• Пошук людей (груп) у соціальних мережах.
  • Збір геотегованої інформації,
  • Збір інформації з електронних ЗМІ.
  • Виявлення ботів.
  • Автоматизоване складання звітів.

Висновок: також комплекс використовує - технології Big Data, Social Network Analysis, Data Science та Machine Learning. Тому комплекс може бути універсальним і студенти кафедри системи інформаційного і кібернетичного захисту мають можливість отримувати як практичні навички так і теоретичну складову.