Креативна молодь змінює світ: Демська Аліна (МРД-21)

08:33, 30-11-2020

В один прекрасний день, помітивши мій талант, мене відвели на малювання, і з цього розпочалася любов до цього мистецтва. На той момент мені було 8 років.

Спочатку це була просто школа з малювання, ази для малюків. Перші натюрморти, художні вигадані персонажі - з кожним разом виходило все краще і краще.

В результаті, подорослішавши, мене перевели в Художню Академічну школу в 2 різні групи одночасно.

Саме в цій школі, я почала розвивати свій талант і отримувати за це нагороди.

Перші досягнення

Перший свій диплом я отримала в 6 класі - 2013 рік. Це було 2-е місце за номінацію "Академічний живопис" в честь І. Сошенка. І тоді я увійшла в азарт, і шлях моїх досягнень ріс з кожним роком.

Участь у:

• 3-му конкурсі - 2014 рік
  • 4-му - 2015 рік
  • 6-му - 2017 рік

Провчилася в Академії я протягом 5,5 років, і успішно закінчивши 3 курси (молодший - середній - старший), отримала заповітний диплом про закінчення. І тоді я могла б зв'язати своє життя з Архітектурним університетом, але мене захопив масляний живопис.

І я знайшла викладача - Елеонору Обухову. Це одна з кращих викладачів з малювання, яка підтримувала мої починання і далі продовжує.

Саме завдяки їй, я виставляла свої картини на 3-х виставках в Києві на Андріївському узвозі. І тепер маю сторінку в кожному з 3-х журналів молодих художників.

Те чим пишаюся

Моя найперша виставка відбулася в 2018 році і цей день запам’ятався найкраще.

Перша нагорода - 2-е місце в номінації "Старша вікова категорія". І перша особиста сторінка з картинами.

На другій виставці в Києві я отримала заповітні "1-е і 2-е місце" за різні номінації.

І в той же день була опублікована друга моя особиста сторінка про мене і творчість.

Головним досягненням для мене став 2020 рік.

На той момент це була остання виставка, але саме звідти я забрала найбільше нагород. І свою вже особливу сторінку в журналі.

Два перших місця, одне 2-е і одне 3-є.

Ну ось я і поділилася з вами своїм досягненням. Своїм натхненням.

Головне прагніть до своїх мрій!