Нові горизонти кафедри Телекомунікаційних систем та мереж

10:42, 30-11-2020

Сьогодні за сприяння партнера кафедри ПАТ “Укртелеком” навчально-лабораторна база кафедри Телекомунікаційних систем та мереж поповнилася новим обладнанням, а саме зварювальним апаратом для оптичного волокна Sumitomo T-400S KIT. Дане обладнання призначено для збереження високої якості монтажу оптичної лінії, в ньому використано технологію Super-Wide, яка дозволяє виконувати вирівнювання оптичних волокон у широкому діапазоні відстаней, нівелювати помилки, які можуть бути допущені монтажником при підготовці та укладці волокон для зварювального апарату.

Такого рівня апаратури для волоконно-оптичних ліній зв'язку ще не має у широкому використанні в телекомунікаційних компаніях, що забезпечить набуття вкрай важливих та актуальних навичок студентам кафедри Телекомунікаційних систем та мереж та отримання ними першого високооплачуваного робочого місця.